Nawrót raka krtani

WITAM MÓJ OJCZYM MA 74 LATA I MA RAKA KRTANI PONAD DWA LATA TEMU MIAŁ RADIOTERAPIE I BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU DO TEJ PORY, NIESTETY RAK ZNOWU DAŁ ZNAĆ O SOBIE LEKARZ ONKOLOG SKIEROWAŁ NA OPERACJE ALE ZE WZGLĘDÓW KARDIOLOGICZNYCH NIE ZOSTAŁ ZAKWALIFIKOWANY PODOBNO DRUGA RADIOTERAPIA NIC NIE DA A NA CHEMIE JEST ZA SŁABY CO ROBIĆ DALEJ I GDZIE SZUKAĆ POMOCY GDZIE SIĘ UDAĆ BO LEKARZ PROWADZĄCY NIE KIERUJE NIGDZIE DALEJ

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku najprawdopodobniej jedynym rozwiązaniem jest leczenie paliatywne. Ważne aby pacjent czuł wsparcie rodziny i przyjaciół i aby zastosowano właściwe leczenie przeciwbólowe.

Witam , sprawa z tego krótkiego opisu wygląda na BARDZO TRUDNĄ , ale proponuje spróbować znależć chemioterapeutę , który spróbuje zastosować "okrojone" programy leczenia , które byłyby bezpieczne dla pacjenta. zż