Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 9 5 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nawrót trądziku po kuracji izotretynoiną

Witam mam 22 lata i w styczniu 2018 roku rozpoczęłam kurację izotretynoiną, trwała ona do września 2018 roku. Po odstawieniu leków przez około 6 miesięcy miałam spokój, nie pojawiały się krosty ropne, jedynie małe czerwone plamki (zaledwie kilka). Lecz od lutego mój problem powrócił, może nie w takiej postaci jaka była rok temu, lecz na mojej twarzy obecne są krosty i jest ich coraz więcej. Nie wiem czy jest to nawrót i czy mam udać się do dermatologa? Z tego co wiem po 9 miesięcznej prawidłowej kuracji nie powinny pojawiać się te zmiany, nawet pod wpływem obecnych emocji, miesiączki czy sporadycznym zjedzeniem słodyczy. Lecz może to wynik źle przeprowadzonego leczenia? Proszę o pomoc.
KOBIETA, 22 LAT 10 miesięcy temu

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy