Negatywne wyniki testów ciążowych a strach przed ciążą

Witam,Były wykonywane liczne testy od14 dnia od stosunku.każdy był negatywny,oraz badanie hcg po 5 tygodniach.wizyta u ginekologa wraz z usg dopochwowym,miala miejsce ponad miesiac po stosunku.w dodatku wykonywano usg brzucha po miesiacu.od stosunku mineło ok4 miesiace.bole podbrzusza oraz nieregularny i malo obfity okres dalej wystepuja,a ze osoba o ktorej mowa, jest za granica obawia sie wizyty u ginekologa.czy istnieje choć najmniejsze prawdopobieństwo ciąży,czy to po prostu czysta paranoja?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanego opisu można wykluczyć ciążę. Niemniej jednak warto udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w celu diagnostyki nieregularnych krwawień.