Neoplazja śródnabłonkowa niskiego stopnia LSIL związana z infekcją HPV lub CIN1

Witam, co oznacza wynik cytologii grupa III neoplazja śródnabłonkowa niskiego stopnia LSIL związana z infekcją HPV lub CIN1. Proszę o odpowiedź, gdyż wizytę u lekarza mam dopiero we wrześniu.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa wcześniej, konieczne jest dalsze postępowanie terapeutyczne.