Nerwica a zrobienie prawo jazdy

nerwica a prawo jazdy nerwowi za kierownicą starałam się poszłam na kurs lekarz dał mi tylko na 2lata zdolnosc przerwałam z powodu nerwów , wsamej jezdzie było fajnie tylko stres że się zestresuje wjakiejs sytuacji nieoczekiwanej niebede umiala zniej wyjsc do tego wiadomo nerwica i stres jak zyc przeciez auto jest niezbędne do zycia jestem załamana cokolwiek przewiesc ,prosic sie kogos mam bardzo chory kręgosłup w zyciu potrzebne przykro mi nawet starsze osoby maja prawo jazdy ja 32

Witam Panią,
w Pani sytuacji zalecałabym konsultację psychoterapeutyczną, aby przyjrzeć się źródłom tego lęku.

Pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak

Mgr Izabela Makowska-Trzeciak

Nerwica jak każda choroba jest do wyleczenia. Proszę leczyć nerwicę, a z pewnością nie będzie się Pani bała jeździć. Jeśli ma Pani chęć zapraszam na sesje terapeutyczne. Pozdrawiam