Nerwica lękowa a leki

witam. zachorowalam na nerwice lękowową 20 lat temu.mam 38 lat. od 15 lat przyjmuje leki clonazepam 2 mg, hydrotyzynium 20 mg, seroxat 30 mg. mialam takze terapie jednak bez skutku. boje sie wyjsc z domu,mam objawy somatyczne, zawroty glowy omdlenia. nie potrafie juz funkcjonowac. blagam o pomoc.chce byc zdrowa, zyc jak inni, wiem ze ta choroba jest niewyleczalna. pomozcie mi.

Witam Panią serdecznie.Nerwica jest uleczalnym zaburzeniem. Nie napisała Pani wiele o leczeniu psychologicznym, które Pani przeszła, dlatego trudno mi się do tego odnieść. Radzę jednak powtórzyć psychoterapię, jest to leczenie przyczynowe i zwykle prowadzi do usunięcia objawów i przyczyn trudności. Jestem pewna, że rzetelna terapia sprawi, że poczuje się pani lepiej w jej efekcie, choć początkowo może być trudno się na nią zdecydować i wytrwać. Polecam znaleźć dobrego psychoterapeutę w okolicy.
Pozdrawiam
Agnieszka Kozmińczuk-Markulak

life flou therapy(mozna przez skypa).odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza