Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nerwica lękowa a leki

witam. zachorowalam na nerwice lękowową 20 lat temu.mam 38 lat. od 15 lat przyjmuje leki clonazepam 2 mg, hydrotyzynium 20 mg, seroxat 30 mg. mialam takze terapie jednak bez skutku. boje sie wyjsc z domu,mam objawy somatyczne, zawroty glowy omdlenia. nie potrafie juz funkcjonowac. blagam o pomoc.chce byc zdrowa, zyc jak inni, wiem ze ta choroba jest niewyleczalna. pomozcie mi.
KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam Panią serdecznie.Nerwica jest uleczalnym zaburzeniem. Nie napisała Pani wiele o leczeniu psychologicznym, które Pani przeszła, dlatego trudno mi się do tego odnieść. Radzę jednak powtórzyć psychoterapię, jest to leczenie przyczynowe i zwykle prowadzi do usunięcia objawów i przyczyn trudności. Jestem pewna, że rzetelna terapia sprawi, że poczuje się pani lepiej w jej efekcie, choć początkowo może być trudno się na nią zdecydować i wytrwać. Polecam znaleźć dobrego psychoterapeutę w okolicy.
Pozdrawiam
Agnieszka Kozmińczuk-Markulak

0

life flou therapy(mozna przez skypa).odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy