Nasilenie lęków i drętwienie palców u rąk

Witam mam stwierdzona nerwica lekowa, biore leki alprox i tianesal, od jakiegos czasu leki znowu sie nasilaja i dretwieja mi palce u rak a bylo juz calkiem dobrze. Znowu przestalam wychodzic na dwor na zakupy itd bo poprostu sie boje. Czy z tej choroby idzie sie wyleczyc czy poprostu trzeba nauczyc sie z nia zyc? Najgorsze jest np ze jak mam wyjsc to od razu mam zawroty glowy, zdretwiale dlonie , trzesa mi sie rece i strasznie sie boje. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Ewa

Witam
Tak ta choroba jest jak najbardziej uleczalna. Natomiast droga do wyleczenia jest trudna i wymagająca. Psychoterapia pomaga człowiekowi wyleczyć się z takich zaburzeń. Pani objawy to uczucia, emocje, wspomnienia które trudno przeżyć, poznanie ich sprawia, że znowu można cieszyć się życiem.

Pozdrawiam
Agnieszka Skawińska

da sie wyleczyc, ale trzeba popracowac solidnie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza