Lęki, otępienie i brak radości życia

witam mam straszne leki dużo0 objawów fizycznych mam małe dzieci ciągle zmeczona otępiała nic mi sie nie chce boje sie wyjsc z domu do sklepu ciagle czuje lek niepokoj nie moge cwiczyc mam trudnosci w wykonywaniu czegokolwiek w domu boje sie z łózka wstac probuje leki brac ale zle sie czuje ciagle tak juz 2lata jak sobie pomoc odzyskac radosc z zycia nie bac sie normalnie zyc trace energie prosze o pomoc dziekuje

Witam,
Jest Pani w stanie, ktory wymaga konsultacji z lekarzem psychiatrą oraz rozpoczęcia psychoterapii. 2 lata to bardzo długo, ucieka z Pani energia, proszę sięgnąć po konkretną pomoc, nie czekać aż samo przejdzie.