Nerwica lękowa - gdzie szukać pomocy?

Witam, zwróciłam się do Was po pomoc, ponieważ walczę z nerwicą od 2005 roku. Mam 27 lat i aktualnie jestem już zmęczona szukaniem terapii psychologicznej, która pomogłaby mi pozbyć się TEJ nerwicy. Przeszłam już 3 terapie, w tym jedną grupową trwającą rok. Obecnie jestem pod stałą opieką kardiologa. Jedynym państwowym ośrodkiem psychoterapii do jakiego dotarłam w Warszawie jest Centrum Psychoterapii, ale niestety oferują psychoterapię w godzinach 9-13, codziennie w okresie 3 miesięcy, a niestety nie mogę pozwolić sobie na tak długą nieobecność w pracy. Zależy mi na terapii państwowej i indywidualnej. Bardzo proszę o pomoc!!! Z wyrazami szacunku Dagmara

Witam!

W Warszawie są ośrodki, które prowadzą bezpłatną psychoterapię. Jednak o konkretny rodzaj proponowanej terapii lub zaburzeń, jakimi się zajmują należy dowiadywać się w konkretnych miejscach. Informacje na temat takich placówek powinna Pani uzyskać w Internecie oraz korzystając z telefonów zaufania (np. 116 123 ma swoją bazę instytucji pomocowych, gdzie można bezpłatnie uzyskać pomoc).

Warto również dowiedzieć się w konkretnych Punktach Informacyjno-Konsultacyjnych i Centrach Interwencji Kryzysowej, czy w tych ośrodkach jest oferowana oczekiwana przez Panią pomoc.

Pozdrawiam