Nerwica lękowa, lęki paniczne z agorafobią i stosowanie Citalem

Witam. W 2014r zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową, lęki paniczne z agorafobią. Choroba nasilała się, okresowo byłam leczona anafranilem, seroxatem a obecnie citalem. Uczestniczyłam w kilku terapiach, najbardziej dla mnie korzystnej. Obecnie mam 56 lat byłam przygotowywana do odstawienia citalu, ale niestety choroba powróciła od ubiegłego tygodnia. Mam ataki paniki pomimo zastosowania wyuczonych technik radzenia sobie. Nic nie pomaga , zwiekszyłam samodzielnie dawkę leku do 20 mg . Co robić?

teraz sa juz skuteczne i proste techniki do poradzenia sobie z lekiem....odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza