Nerwica natręctw u 17-latki

witam moja córka ma 17 lat i stwierdzoną nerwice natręctw.leczy się od roku lekiem anafranil ale bez efektu ma też wizyty u psychologa czy czas na inny lek czy jest dla niej szansa bo jest już wykończona całą sytuacją próbuje chodzić do szkoły ale jest coraz gorzej jak jej pomóc?

Jeżeli córka dobrze toleruje Anafranil, to moze należy zwiększyc dawkę. Jeżeli nie były stosowane wcześniej inne leki, to warto spróbowac zmiany leku na inny. Należy zgłosic się do obecnego psychiatry lub spróbowac u innego.