Nerwica serca i stosowanie leków

Witam. Mam nerwice serca z której nie moge się wyleczyć już 3 lata. Zrobiłem badania typu usg serca , ekg serca , morfologie , badanie na tarczyce i wszystkie wyniki mam dobre. W skrócie: przy wysilku fizycznym i w stresie serce bije jak szalone , zalewa mnie pot. Psychiatra wypisał VENLECTINE 75mg a Kardiolog przepisał mi NEBICARD pół tabletki dziennie. Chciałbym się dowiedzieć czy NEBICARD mi pomoże w sensie że przy wysilku po nim serce nie będzie az tak szybko bić ???? Bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry,
czy miał pan robione ekg wysiłkowe? Przy takich dolegliwościach badanie to daje dużo informacji. Jeśli wykluczy pan podłoże somatyczne pana objawów to najprawdopodobniej przyczyną pana dolegliwości są zaburzenia nerwicowe. Najlepszą metodą leczenia tych zaburzeń jest psychoterapia, nie leki. Szczególnie polecam terapię poznawczo-behawioralną, która jest bardzo skuteczna w pracy z tego rodzaju trudnościami. O tym nurcie w psychoterapii może pan przeczytać np. tu: http://poznacsiebie.pl/blog

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki

leki nie lecza przyczyn, tylko objawy.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza