Nerwica u 35-letniej osoby a odpowiednie działania

Prosze o pomoc robilem badania i okazalo sie ze mam nerwice pierw wygladalo to tak ze trzaslem sie caly palenie serce szybko bilo myslalem ze zedleje a teraz zmienily sie obiawy co dxien kiedy wstaje czuje sie dziwnie ciagle slaby uczucie ze zedleje chodze jak ten piany nie potrafue sobie z tym poradzic prosze pokierowac mnie gdxie moge isc po pomoc nie potrafie z tym zyc prosze nikt mnie nie rozumie nie biora tego do siebie a ja pomocy potrzebuje

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Fakt, że napisał Pan na portalu z prośbą o pomoc jest już pierwszym krokiem ku podjęciu leczenia i świadczy o motywacji do zmiany. To już mały sukces. Polecam udać się do psychoterapeuty lub psychologa (najlepiej poznawczo-behawioralnego, gdyż wydaje mi się, iż Pana dolegliwosci wynikają ze sposobu myślenia o sobie i świecie, a tym właśnie zajmują się przede wszystkim psychologowie tej orientacji terapeutycznej), z ktorym szczegółowo omówi Pan problem i podejmie terapię. Powodzenia!