Nerwowość przed miesiączką a nerwica

Leczę się na nerwicę.Zauważyłam,że przed okresen jestem strasznie nerwowa.Boli mnie w klatce piersiowej, coś mnie kłuje w mostku.Czy to może mieć związek z nerwicą?Dodam, że mój lekarz rodzinny stwierdził u mnie nerwicę z powodu częstych bóli w klatce piersiowej.Wszystkie badania kardiologiczne są ok. A mnie cały czas coś boli, kłuje w klatce piersiowej.Na nerwicę nie biorę żadnych leków, uczęszczam na psychoterapię ale żadnych postępów nie ma.Takie bóle pojawiają mi się zawsze tydz przed okrese

Może mieć to związek z nerwicą ale ciekawe jest to jak Pani ją opisuje a mianowicie jako pewnego rodzaju stan fizyczny. Proponuję porozmawiać z terapeutą na temat uczuć jakie towarzyszą Pani w czasie nasilenia się objawów nerwicy.