Nie do końca usunięty szew po cesarskim cięciu

Witam , mam na imię Agnieszka i mam takie pytanie . Jak miałam Cesarskie cięcie to zostały mi takie dwie nitki po obu stronach , jedna wyszła w całości , sama ją wyciągnełam a druga się przerwała i nie wiem czy coś zostało pod skórą . Jeśli zostało mi kawałek nitki to czy muszę się czegoś obawiać ? . I nie wiem jaki to był szef czy rozpuszczalny czy nie rozpuszczalny . Czekam na odp .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli szwy uległy samoczynnemu przerwaniu to najprawdopodobniej są to szwy wchłanialne. Nie powinna mieć Pani zatem powodu o niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.