Nie mam okresu od 4 miesięcy

Witam, od 4miesięcy nie mam okresu i zamiast okresu leci mi intensywny śluz i boli mnie wtedy strasznie brzuch i mam takie same objawy jak do okresu i również ten śluz leci regularnie, tak jak powinien okres być, mam 16 lat i mam 168cm i ważę 56 kg lekarz powiedział, że dopiero może mi zrobić badania jak nie będę miała okresu 6 miesięcy, a ja cały czas się martwię, czy może być coś nie tak? Dziękuję
16 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Bez osobistego kontaktu z pacjentem nie można postawić diagnozy... Jeśli nie jest Pani zadowolona z  postępowania, jakie zaleca Pani lekarz, to warto jeszcze raz porozmawiać z nim na temat swoich obaw albo zmienić lekarza.

Pozdrawiam!