Utrata 4 kg w okresie 5. miesięcy

Witam, mam 43 lata i pomimo dobrego apetytu i braku dolegliwości gastrycznych w sposób niezamierzony schudłam 4 kg w okresie 5 miesięcy. TSH mam w normie. Co może być tego przyczyną. Ewa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie jest to duży spadek (zależy ile Pani ważyła wcześniej), jednakże zalecam wizytę u lekarza rodzinnego celem wykonania badania i zebrania dokładnego wywiadu. Pozdrawiam