Odchudzanie 27-latki z 55 kg wagi

Witam mam 27 lat 160cm i ważę 55kg. Mam problem... choć odchudzam się nie umiem schudnąć a najgorsze jest to że mam również alergie na laktozę... chciała bym przynajmniej 5kg schudnąć... bardzo proszę o pomoc !!!

Dzień dobry. Pani aktualna masa ciała jest prawidłowa (BMI- wskaźnik masy ciała wynosi 21,5). Spadek masy ciała powyżej 5 kg może wiązać się z niedowagą. Ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska