Odchudzanie u 25-latki o wadze 133 kg

witam mam 25lat 170 wzrostu i waze 133kg POMOCY!!! wynik przeprowadzonych badan wskazuja na zespol metaboliczny jak mam schudnac popostu jestem zalamana

Dzień dobry. Najlepiej skorzystać z bezpośredniej konsultacji dietetycznej. Proces redukcji masy ciała powinien być dobrze zaplanowany. Ogólne wskazówki dietetyczne znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl jednak indywidualny plan żywienia wymaga przeprowadzenia dokładnego wywiadu żywieniowo-chorobowego oraz pomiarów m.in. składu ciała.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Proszę udać się do lekarza i poprosić o skierowanie do poradni leczenia otyłości ( w ramch NFZ), lekarz przepisze leki i zleci dietę, być może zleci konsultację u lekarza bariatry. Pozdrawiam