Chęć schudnięcia u 29-latki, która waży 90 kg przy 165 cm wzrostu

Witam Bardzo chciałbym schudnac ale nie wiem juz co mam stosowac i jak sie za to zabrac mam 165 i waze prawie 90 kg nigdy nie byłam szczupła ale teraz jakos wyjatkowo zaczyna mi przeszkadzac brzuch

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, korzystnie byłoby udać się na konsultację dietetyczną. Dietetyk zrobi badania, przeprowadzi wywiad i ustali dla Pani odpowiednia dietę. Pozdrawiam

Witam!

Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Odpowiednia dieta plus aktywność fizyczna. Proszę skonsultować się z dietetykiem, aby ułożył dla Pani odpowiednią dietę,a by przez czas diety nie doszło do niedoborów pokarmowych i osłabienia organizmu. Ustali z Panią plan pracy i odpowiednio zmotywuje:)