Chęć schudnięcia u 20-latki ważącej 90 kg przy 178 cm wzrostu

Mam 20 lat mam 178 cm wzrostu waże 90 kg nie wiem co mam ze soba zrobic. Próbowałam diete kopenhaską ale wytrzymalam trzy dni. Staram sie nie jesc po 18nastej, kiedys nie jadlam slodyczy ale teraz podjadam mam 9 miesiecznego synka zywe dziecko ale to nic nie daje poniewaz waga nie spada. praqwdopobdobnie jezeli po ciazy nie schudnie sie w ciagu 6 miesiecy to pozniej jest ciezko i prawdpodobnie ta waga zostanie. Kazdy mnie pociesza ze dobrze wygladam co mam robic nie podobam sie sobie.

Droga Mamo,

faktycznie czas po urodzeniu dziecka to najlepszy okres, aby stracić na masie ciała. Pierwsze kroki już Pani poczyniła i nie podjada Pani wieczorami. Teraz czas na to, aby zacząć jeść regularnie co 3-4 godziny, niewielkie ilości.

Stanowczo odradzam dietę kopenhaską. Jest Pani po ciąży, która jest bardzo obciążająca dla kobiety, a dodatkowo bardzo restrykcyjna dieta może być dla Pani bardzo szkodliwa. Potrzebuje Pani idealnie dobranej diety, aby odrobić odżywienie z ciąży i jednocześnie nieco schudnąć.

Zapraszam do siebie na dietę: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

Pozdrawiam
Ewa Ceborska

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska