Jaką wagę trzeba osiągnąć by zajść w ciążę w przebiegu zespołu policystycznych jajników?

Mam pcos, 170cm wzrostu i 110kg. Ile muszę zgubić kilogramów aby móc zajść w ciążę. a mam z tym problemy.

Witam,

nie ma konkretnej masy ciała, która gwarantowałaby zajście w ciążę. Radziłabym stosować dietę odchudzającą, ale bardzo dobrze dopasowaną, aby nie robiła sobie Pani niedoborów pokarmowych, i w międzyczasie warto próbować zajść w ciążę.

Z reguły po 3 miesiącach stosowania takiej diety jest szansa na dziecko.

Pozdrawiam i zapraszam do siebie na dietę przez internet:
http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi