Jaką dietę wybrać, aby zrzucić wagę?

Witam serdecznie.Chcę przejść na dietę i wkońcu zrzucić zbędne kg.Mam 33lata ważę 73kg przy wzroście 162cm.Chcę zgubić 10kg proszę o pomoc jaka najlepsza dieta dla mnie.Dziękuję i pozdrawiam!

Witam,
może Pani zastosować dietę ograniczającą kalorie albo najlepiej udać się do profesjonalnego centrum dietetycznego gdzie dietetyce ułożą odpowiednią dla Pani dietę i jadłospis.
Ważne jest włączenie aktywności fizycznej, fitnessu w życie codzienne

Najlepsza będzie dieta dobrana indywidualnie, dopasowana do trybu życia, ktora pozwoli schudnąć bez wyrzeczeń a następnie utrzymać nową wagę.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska