Jak zrzucić zbędne kilogramy po nagłym przybraniu na wadze?

Dzień dobry, mam 165cm i 68kg wagi, w ciagu 3-4 miesiecy przytyłam drastycznie. Zastanawiam się jak mogę zrzucić zbędne kg. Jak dobrać dietę? Czy zastosować jakiś błonnik? zamiast rozmiaru 36-38 nosze 40-42 :( załamałam się. Bardzo proszę o poradę, znajomi jak i rodzina mnie palcami wytykają.

Przede wszystkim powinna Pani sobie zadać pytanie z jakiego powodu Pani przytyła. Czy jest to tylko wynik złej diety czy może odczuwa Pani inne dolegliwości? Warto przeprowadzić podstawowe badania, które wykluczą choroby i wtedy dobrać prawidłową dietę

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska