Jak szybko zrzucić niepotrzebne kilogramy?

Witam. Mam 20 lat i spory problem z wagą. Przy wzroście 165 ważę 78 kg. Pracuję na nocną zmianę od godziny 19 do 7 rano. Pierwszy posiłek zjadam ok 8-8.30 po powrocie z pracy,kolejny ok 16 jak wstaję. Pózniej jeszcze w ciągu 3 przerw jakąś kanapkę czy jogurt. Bardzo chciałabym zrzucić niepotrzebne kg dlatego bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam !

Witam, możliwe, że Pani nadwaga wynika z niedostatecznej ilości składników pokarmowych w diecie, gdyż przy nieregularnym i niedostatecznym spożywaniu posiłków organizm gromadzi zapasy w postaci tkanki tłuszczowej. To samo dotyczy nawodnienia. Zbyt mała ilośc wypijanych płynów (prawidłowo 1,5-2 litry) może doprowadzić do zatrzymywania wody w organizmie. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska