Jak szybko schudnąć 5 do 10 kg?

mam 18 lat wAZE 63 i mam 157 cm wzrostu jak mam schudnąc około 5 -10 kg

Witam! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Mgr Patrycja Sankowska

Witam,
niestety nie ma czegoś takiego, jak szybkie, zdrowe i trwałe schudnięcie. Optymalny spadek masy ciała to 0,5-1 kg tygodniowo. Aby móc coś poradzić, niezbędne jest przeanalizowanie Pani sposobu odżywiania. Polecam przygotować dzienniczek żywieniowy i przedstawić do dietetykowi.