W jaki sposób schudnąć 6 kilogramów?

Pomocy ! mam 163 cm i waże 61 kg , jak schudnąć 6 kg ??

Dzień dobry! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, proszę zacząć od diety redukujacej. Prawidłowo zbilansowane jadłospisy znajdzie Pani w książce PZWL Diety niskoenergetyczne. Pani waga jest w normie, więc proszę nie dopuścić do niedożywienia. Pozdrawiam.