Ile kilogramów można schudnąć w ciągu dwóch miesięcy?

Ile kg można schudnąć w przeciągu 2 miesięcy ?????

Witam! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Tempo odchudzania jest kwestią indywidualną, zależy od predyspozycji organizmu. Każdy z Nas jest inny w w rożnym stopniu może tracić zbędne kilogramy. Utrata kilogramów jest również zależna od stosowanych metod odchudzania i tego czy wprowadzimy aktywność fizyczną. Z pewnością nie polecam rygorystycznych diet ani głodówek, które dają szybkie spadki wagi jednak najczęściej kończą się efektem jojo. Najlepiej przejść na zdrowa i odpowiednio zbilansowaną dietę. Bezpieczne i zdrowe odchudzanie to około 1kg tygodniowo więc w przeciągu 2miesiecy schudła by Pani około 8kg. Należy również pamiętać aby po diecie przejść okres stabilizacji.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk

Witam.
Zdrowe chudnięcie to od o,5 do 1 kg tygodniowo, średnia w skali miesiąca to 4-5 kg. W przeciągu 2 miesięcy można stracić ok 8-10 kg.
Pozdrawiam
Julita Krawczyk