Ile około czasu zajmie mi schudnięcie 10-15kg?

Ile około czasu zajmie mi schudnięcie 10-15kg? Bardzo chcę schudnąć i to w jak najszybszym czasie. Czy jest możliwośç, żebym zrzuciła tyle kg w miesiąc lub chociaż 2?

Witam serdecznie,
zdrowe i bezpieczne odchudzanie to około 0,5 do 1kg tygodniowo. Nie mniej jednak jest to proces bardzo indywidualny i każdy z nas inaczej reaguje na dietę.
Musi Pani pamiętać, że jedynie dzięki pełnowartościowej i odpowiednio zbilansowanej diecie można osiągnąć długotrwałe efekty. Nie stosuje PAni diet zbyt rygorystycznych ponieważ utracone kilogramy szybko wrócą a i odbije się to na Pani zdrowiu.

Jeżeli chciałaby Pani podejść do sprawy jeszcze bardziej profesjonalnie to proponuje ułożenie indywidualnej diety. Wymaga to jednak zebrania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. W tym celu zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję w Warszawie. Jeżeli nie jest Pani z Warszawy prowadzę również konsultacje i układam diety online.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk