Jak szybko schudnąć w ciągu dwóch miesięcy?

Witam, Mam 20 lat, 159 cm wzrostu i ważę 65 kg. Chciała bym schudnąć 10 kg i dokonać tego w czasie 2 miesięcy. Co zrobić oprócz ograniczenia słodyczy, fast foodów, itp.? Zaznaczam, że nie jem wiele, i od 8 roku życia miałam lekką nadwagę.

Witam serdecznie,

na początek zaznaczę, że zdrowe i bezpieczne odchudzanie to około 1kg tygodniowo. Zadba Pani o to aby przeprowadzić cały proces redukcji wagi w sposób rozsądny, nie stosując diet o bardzo niskiej kaloryczności ponieważ prowadzą one jedynie to efektu jo-jo. Lepiej nieco wolniej chudnąć a na dłużej utrzymać efekty ciężkiej pracy. Niestety nie ma "drogi na skróty" - powinna Pani wprowadzić zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną.
Widzę że jest Pani z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pani ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis dzięki któremu poprawi się Pani sylwetka. Doradzę także w sprawie aktywności fizycznej.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzień dobry,

jedynym pewnym rozwiązaniem na redukcję jest stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety pod Pani organizm. Założenia diety są opracowywane w taki sposób, aby uzyskać redukcję ok 0,5 - 1kg na tydzień -więc w przeciągu 2-miesięcy powinna Pani schudnąć około 8kg. Proszę skontaktować się z dietetykiem z Pani okolicy, który ułoży Pani odpowiedni jadłospis.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga