Błędy w dietach odchudzających

Dzień dobry

aby schudnąć należy przede wszystkim odpowiednio się odżywiać. Dieta stanowi 70% sukcesu. Pozostałe 30% to aktywność fizyczna. Jeżeli chodzi o Pani pytanie to trudno jest określić czas i intensywność ćwiczeń nie znając Pani możliwości treningowych, wagi itp. Jeżeli dopiero Pani zaczyna przygodę z ćwiczeniami to proszę stopniowo zwiększać czas i intensywność treningu aż osiągnie Pani przynajmniej 45 min treningu cardio. Zalecam też treningi aerobowe oraz siłowe.

Ważne jest też co jemy przed i po treningu. Musimy dostarczyć "paliwa" do ćwiczeń a następnie odpowiednią ilość białka i węglowodanów do prawidłowej regeneracji.

Jeżeli chciałaby Pani podejść do sprawy jeszcze bardziej profesjonalnie to proponuje ułożenie indywidualnej diety. Wymaga to jednak zebrania wywiadu żywieniowego i zdrowotnego. W tym celu zaprosiłabym Panią na konsultację dietetyczną. Pacjentów przyjmuję w Warszawie. Jeżeli nie jest Pani z Warszawy prowadzę również konsultacje i układam diety online.W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam

Joanna Wasiluk

DietetykBlogi:

wp fitness

https://joanna-wasiluk.fitness.wp.pl/Kafeteria.pl

https://joanna-wasiluk.kafeteria.pl/Instagram:

https://www.instagram.com/joanna_dudziec_wasiluk/?hl=plABC zdrowie

https://ranking.abczdrowie.pl/d/joanna-wasiluk-dudziec-dietetyk-warszawa-31668Specjalista w zakresie dietetyki.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty