Brak akceptacji swojego wyglądu i odchudzanie

Witam, mam 24 lata wiażę 70 kg przy wzroście 165 bardzo chciałabym schudnąc 5-10 kg żeby czuć się dobrze w swoim ciele ponieważ obecnie nie akceptuje samej siebie co powoduje brak nastroju, motywacji, chęci jest mi smutno z tego powodu bo odbija to się na moim 4 letnim synku. Problem w tym że dieta kosztuje a mnie nie stać jestem już w takiej depresji że skusiłam się na tabletki adipex przy których udało mi się zrzucić jedynie 4 kg a pracuje w szpitalu gdzie nie mam czasu pilnować te 5 posiłków

Witam! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Polecam książkę PZWL Diety niskoenergetyczne Zofii Wieczorek Chełmińskiej - tam są gotowe jadłospisy z przepisami. Być może dietetyk szpitalny ma ją u siebie.
Pozdrawiam