Zmiany żywieniowe podczas odchudzania u 24-latki

dzien dobry, od ponad roku jestem osobą aktywną. probuję zrzucić wagę - ale bez większych sukcesów. przebręłam już przez wiele diet - 3d chili -ok 1200kcal, dieta wysokobiałkowa - 2200kcal itp. a więc przez ostatni rok mój organizm miał wiele zmian. mam 24 lata, 165 i 63 kg. chcę zrzucić 6 kg. przez ten caly czas dużo uprawiam sportu i bez efektu. teraz jem zdrowo - względem wszystkich wytycznych okolo 1500kcal. codzieny ruch, duzo wody, zero gazowanych, zero slodyczy, smażonych.Co mogę zmieni?

Witam! Wskazanie błędów żywieniowych jest możliwe po dokładnej analizie jadłospisu i sposobu żywienia. Najlepiej wybrać się na bezpośrednie konsultacje dietetyczne. Ogólne zalecenia żywieniowe znajdzie Pani na stronie www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska