Zapotrzebowanie kaloryczne dla 24-latki

proszę o określenie zapotrzebowania kalorycznego. od ponad roku ćwiczę, jestem na różnych dietach - bez większych efektów. ile powinnam spożywać kalorii przy codziennych ćwiczeniach z Ewą Chodakowską?? Mam 24 lata, 165cm, 63 kg. w ciągu dnia tryb siedzący . Odnośnie zdrowego jedzenia - znam wszystkie wskazówki, tylko proszę o określenie zapotrzebowania i jak to obliczać. Chciałabym schudnąć 6 kg w ciągu 2 miesięcy. teraz jem 1500 kcal ale nie wiem czy to nie za mało.

Witam! W celu redukcji masy ciała proponuję dietę 1400-1800 kcal, opartą o zasady prawidłowego żywienia. Można je znaleźć na stronie www.diet-coaching.xaa.pl Polecam wysiłek fizyczny kilka razy w tygodniu. Najlepiej minimum 5 razy w tygodniu po 30-45 minut. Podczas spotkania z dietetykiem może Pani ustalić indywidualny plan żywienia.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska