Dieta odchudzająca dla 25-latki

Witam. Mam 25 lat, 161 cm wzrostu. Waże około 77 kg. Chciałabym aby waga zmniejszyła się do 60 kilogramów. Czy jest możliwość abym osiągnęła dany cel w 4 miesiące ? Nie mam zbytnio czasu na ćwiczenia. Jaką diete powinnam zastosować? Pozdrawiam

Witam! Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska