Jak szybko stracić tłuszcz z brzucha?

mam 155 wzrostu i 63 kg,po badaniu wykaza�o �e mam w organizmie 3 kg t�uszczu za du�o i 7 kg wody jak si� tego pozbyc,og�lnie nie jestem gruba ale brzuch mi wystaje sporo-

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska