Odchudzanie z brzucha u 40-latki

WITAM SERDECZNIE MAM 40 LAT I DUŻY PROBLEM Z BRZUCHEM, MOJA WAGA TO 65 KG I CHCE DO CZERWCA TROCHE SCHUDNĄĆ , DO DYSPOZYCJI MAM TYLKO BIEŻNIĘ JAK MAM CHODZIĆ I ILE DZIENNIE ŻEBY OSIĄGNĄC CEL , JEM NIE REGULARNIE . POZDRAWIAM EWA

Dzień dobry! Określenia zapotrzebowania na składniki pokarmowe jest indywidualne i zależy m.in. od płci, wieku, masy ciała, aktywności fizycznej oraz stanu zdrowotnego. Przeprowadzenie pomiarów ciała oraz wywiadu żywieniowo-chorobowego pozwoli określić indywidualny plan odchudzania. Zachęcam jednak do zapoznania się z ogólnymi zasadami zdrowego żywienia, które może Pani znaleźć na stronie www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska