Pomoc w odchudzaniu dla 21-latki ważącej 50 kg przy 170 cm wzrostu

Waze 50 kg mam 21 lat wzrost 170 cm akrywnosc fizyczna dobra w miare mozliwosci cwicze. Pije wode i soki wyciskane.. pomozcie mi schudnac szybko...

Witam. Pani BMI (wskaźnik masy ciała) wynosi 17,3 i wskazuje na niedowagę. Odradzam stosowania diet redukcyjnych. Dla Pani wzrostu masa ciała powinna wynosić minimum 55 kg. Dalszy ubytek masy ciała wiąże się z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Obecnie waży Pani zbyt mało, ewidentnie ma Pani niedowagę a prosi Pani o rady odnośnie odchudzania. Obawiam się, że może mieć Pani problem z zaburzeniami odżywiania. Zada sobie Pani kilka pytań: czy liczy Pani kalorie posiłków? boi się Pani zjeść więcej bo przytyje? ma Pani wyrzuty sumienia po zjedzeniu czegoś ponad swój plan? uważa Pani że jest otyła? Jeżeli na te pytania odpowiedz brzmi ,,TAK'' to powinna Pani szukać pomocy u specjalistów. Podejrzewam u Pani anoreksję.
Radzę Pani nie czekać ani chwili dłużej i udać się o pomoc. Anoreksja czy bulimia pociąga za sobą wiele chorób i wyniszcza organizm!

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk