Nie uzyskano pomiarów zgodnych ze standardem ERS ATS 2005 w spirometrii

co znaczy w wyniku badania spirometrycznego pod wynikami badań : "nie uzyskano pomiarów zgodnych ze standardem ERS ATS 2005" ? z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Najpewniej nie zostały wykonane badania powtarzalne. Proszę koniecznie udać się z wynikiem do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu lekarz określi najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.