Niebolesne guzki na nogach

Jakiś miesiąc temu na obu nogach pojawiły się niewielkie niebolące guzki , jeden na lewej i trzy na prawej nodze. Lekarz podejrzewał łuszczaki ale wykonane USG na to nie wskazuje Ponadto podejrzewano żylaki ale badania wykazały że to również nie to. Wynik USG W okolicy 1/2 podudzi, powierzchownie położone , niewielkie, niejednorodne zmiany ogniskowe w obrębie tkanki podskórnej obrysem wnika w tkankę mięśniową i przekraczając powieź, nieco hipoechogeniczne. 6, 2.5, 2x3 mm Dziękuje za odzew.

Aby dokładnie określić czym są te zmiany należałoby przynajmniej jedną z nich doszczętnie usunąć i poddać badaniu histopatologicznemu (może to np. jakieś włókniaki, nerwiakowłókniaki - skoro wykluczono tłuszczaki). Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem. On zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.