Niechciane erekcje u 20-latka

20lat. Mam pytanie dot. niechcianych erekcji. Nie rzadko napada mnie przy podróży autobusem/autem. Nie podjąłem żadnego życia seksualnego, toteż każdy kontakt typu dotyk czy nawet przytulanie powoduje erekcję... To uporczywe i wstydliwe w stosunku do płci przeciwnej.Co ma na to wpływ? Nie oglądam porno. Masturbację ograniczam do 1/tydzień. Mimo tych wstrzemięźliwości jest tak samo jak było. Próbowałem "zbić" testosteron(poziom w normie), pijąc miętę. Czy jest sens? Erekcja to rzecz wstydliwa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane częste erekcje nie wydają się mieć podłoża chorobowego. Jest to naturalny objaw, który jest konsekwencją pobudzenia płciowego. Nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą urologiem/seksuologiem.