Niedoczynność tarczycy a wzrost wagi u 27-letniej osoby

Witam, Przytylam 15kg (mialam diete ustalona przed dietetyka i 4x tyg cwiczylam) duzo spalam, wiecznie bylam zmeczona. wyniki z 26-11-2014 tsh 5,06, bylam u endokrynogloa mialam robione usg tarczycy (sulyszalam ze mam stan zapalny). 29-12-2014 robilam kolejne badania TSH 3,15, FT4 0.95, AntyTpo 10,3. Nie wiem co mam robic, lekarz uznal ze nie plauje dzieci i nie mam sie leczyc.. a ja czuje sie coraz gorzej czy mam pierwsze objawy niedoczynnosci?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udac się do lekarz endokrynologa, po badaniu i przeanalizowaniu wszystkich wykonanych badań będzie można określi odpowiednie dalsze postępowanie.