Rekonstrukcja dróg żółciowych a wzrost wagi

Witam.Kilka lat wstecz miala rekonstrukcje drog zolciowych.Po kilku operacjach bylam na scislej diecie gdy zaczelam wprowadzac normalna diete ,choc niewiele jadlam to wymiotowalam,mimo to zaczelam szybko przybierac na wadze.Wiec zamiast 3 posilkow jadlam tylko tak z ,,doskoku,,waga wzrastala.Zglosilam sie do dietetyka ,po 3 miesiacach regularnych posilkow dostosowanych przez dietetyka przytylam 5 kg.Mam wysoki cholesterol 300.cukier..nadcisnienie i 20 kg nadwagi.Czy Pani mi pomoze?

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi, ponieważ mam za mało danych klinicznych odnośnie Pani stanu zdrowia i przebiegu leczenia. Sugeruję kontakt z internistą w celu dobrej kontroli chorób współistniejących i z (być może innym) dietetykiem.