Problem z utrzymaniem wagi pomimo stosowania diet redukcyjnych

WITAM.MAM PROBLEM Z UTRZYMANIEM WAGI.PRZY WZROSCIE168CM WAZE64KG.MAM 32 LATA I 2LETNIE DZIECKO.ZAWSZE MIALAM PROBLEMY Z NADWAGA.POMIMO STOSOWANIA DIETY DUKANA PO 6 MIESIACACH SCHUDLAM 3 KG.PO ZAKONCZENIU DIETY PRZEZ MIESIAC PRZYTYLAM 3KG.TERAZ ZACZELAM STOSOWAC DIETE ŻYIA,ALE PO NIEJ TYJE.MOJE SNIADANIE POMARANCZ2,2 KROMKI ZYTNIEGO CHLEBA BEZ MASLA Z POMIDOREM OBIAD BROKUL Z PIERSIA,KOLACJA COS BIALKOWEGO.NIE MAM TARCZYCY PONIEWAZ ROBILAM BADANIA MAM TEZ GRUBE KOSCI.CHCIALABYM ZRZUCIC 5KG

Witam. na samym początku proszę udać się do dietetyka , który zaproponuje Pani dietę opartą na zdrowych nawykach żywieniowych a nie na dietach tzw marketingowych typu białkowa. każda dieta tego typu bardzo obciąża organizm, zawsze prowadzi do efektu jojo. Jedynie dzięki diecie rozumianej jako zdrowy styl życia można uzyskać zamierzony efekt .pozdrawiam

Witam, diety redukcyjne najczęściej są efektywne na krótką metę. Nasz organizm jest biologicznie nastawiony na gromadzenie zapasów więc zawsze po dietach redukcyjnych odbudowuje zapasy, co prowadzi do efektu yo-yo. Polecam Pani dietę zbilansowaną dostosowaną do Pani indywidualnych potrzeb, diete taką budje się po wykonaniu konkretnych badań krwi, dzięki którym mozliwe jest dobranie produktów żywnościowych najbardziej efektywnych w Pani konkretnych przypadku, pozdrawiam