Dlaczego doszło do dużego wzrostu wagi?

Swego czasu miałam wagę normalną, a nagle przytyłam 20 kilo, nie mialam tarczycy ani nic z jajnikami a jadlam tak jak zawsze. Nie mam cukrzycy. Pózniej wrocilam do swojej wagi jedzac zdrowiej, etap odchudzania byl prawidlowy. Jednak w dwa lata przytylam 30kg. Rok czasu odchudzalam sie i schudlam 25kg. chudlam 3-4kg na miesiac, przy codziennym szybkim marszu 1,5h i zdrowej zywnosci, chudlam prawidlowo, bez zadnych glodowek. Niestety przybralam 26kg w 4 miesiace. Jestem juz bezradna..

Proces redukcji masy ciała powinien być indywidualnie dostosowany do Pani stanu zdrowia i historii z wahaniem masy ciała. Moment kiedy ponownie Pani nabiera nadmierną masę ciała może wynikać z nadmiernej podaży żywności której Pani może nie w pełni kontrolować. Bez dokladnego wywiadu żywieniowego i historii medycznej ciężko jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Sugerowałabym wizytę podczas której będzie można wszystko dokładnie przeanalizować i znaleźć rozwiązanie . Pozdrawiam, dietetyk Marianna Hall