Niedoczynność tarczycy u 27-letniej osoby

Witam. Jestem kobietą, lat 27 Mam pytanie odnoście niedoczynności tarczycy. Trzy miesiące temu wykonałam badanie TSH które wynosiło 3,090. Dowiedziałam się, że norma funkcjonalna jest niższa a mój wynik podwyższony. Po dwóch miesiącach powtórzyłam badania, TSH spadło do 2,5. Wykonałam także badania FT3 i FT4 które wyszły w normie. Czy powinnam udać się do lekarza endokrynologa z takim wynikiem TSH? Czy wszystko jest w porządku. Pozdrawiam

Z wynikami warto iść do endokrynologa i do dietetyka, aby nauczyć się odżywiać w sposób prawidłowy , co pozwala utrzymać tarczycę w dobrej kondycji.