Niedoczynność tarczycy i jasna karnacja skóry

Jestem kobietą mam 56 lat. Mam niedoczynność tarczycy i jasną karnacje skory. Na dekolcie pojawiło sie znamie płaskie nie bolesne nie jest wypukłe. Ma ciemno czekoladowe zabarwienie i regularne kształty. Czy jest powod do niepokoju czy to poprostu wiekowe znamie. Prosze o rade czy jest powod do niepokoju. Dziekuje.

Najlepiej zbadać znamię dermoskopem, zwykle wystarcza 10 sekund i wiadomo, co to jest. Przez internet, bez oglądania, nie ma możliwości odpowiedzieć na Pani pytanie.