Niedoczynność tarczycy i kłujące bóle serca

Witam, od niedawna choruje na niedoczynność tarczycy, od kilku dni biore euthyrion 25. Po zażyciu tabletki ok. 2 godz odczuwam klujace bóle serca, ucisk w klatce piersiowej a wieczorem silny niepokój i kłucia serca. Czy to może być choroba serca? Dodam ze 3 tyg temu miałam EKG i było ok, cholesterol i morfologia ok. Czy wykonać badanie holter\ echo serca? Pozdrawiam i dziękuje za odp

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie, z tymi objawami należy się zgłosić do lekarza- konieczna jest dalsza diagnostyka.