Bóle w klatce piersiowej, duszności i osłabienie a niedoczynność tarczycy

Witam mam taki problem ponieważ po urodzeniu dziecka zaczęłam chorować na niedoczynność tarczycy od choroby minął już rok biorę tabletki Letrox50 raz całą a raz pół, badania wychodziły dobrze, ale od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję, mam bóle w klatce piersiowej jest mi duszno, słabo czasem mam wrażenie jak bym miała zemdleć lub przestać oddychać byłam z tym u lekarza kazał zrobić powtórne badania dodatkowo zrobił mi badania na cukier i badania wątroby ale czy to może być od tarczycy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, objawy są niespecyficzne, mogą mieć tło organiczne lub psychiczne. Konieczna jest dalsza diagnostyka,proszę pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego, który ustali dalsze postępowanie.