Niedoczynność tarczycy, migreny a ryzyko ciąży

Witam! Mam nieregularne miesiączki, cierpię na niedoczynność tarczycy i migrenę. Okres miałam cztery dni temu. Zabezpieczamy się z partnerem prezerwatywą. Od dwóch dni występują u mnie nudności, stany niepokoju, rozkojarzenie , zawroty głowy i brak apetytu. Prosze o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Pani objawy mogą być związane z niedoczynnością tarczycy (niewyrównaną hormonalnie) lub z migreną (objawy prodromalne). Jeśli nie ustąpią radzę zgłosić się do lekarza. Ciąży też nie można wykluczyć, ale jest mało prawdopodobna.
Pozdrawiam